Do

kanceláře

CHYBÍ VÁM

V KANCELÁŘI

KVALITNÍ KÁVA?

Zajistěte svým zaměstnancům pravidelnou dávku kofeinu. S naší čerstvě upraženou kávou vystřelíte jejich statistiky výkonnosti na 110%. Teoreticky.

 

Rádi Vám s výběrem pomůžeme. Stačí nás kontaktovat. Sjednáme si schůzku u nás v pražírně a společně ochutnáme několik druhů káv. Jistě vybereme tu správnou kombinaci výkonu a přesčasových hodin.

Pošlete k nám svého šéfa!

S dobrou kávou se prostě pracuje lépe, co si budeme nalhávat. Stává se Vám, že káva dojde, zrovna když na schůzku dorazí obchodní partner? Jsme tu od toho, aby se to už nikdy neopakovalo! Dejte o nás vědět svému šéfovi. Dáme mu nabídku, která se neodmítá. 

Jak to chodí?

1
2

Výběrová zrnková káva od coffeeholics 

Jsme kávoví nadšenci a profesionálové, kteří svou kávu milují. Naše kávy v sobě odráží naší filosofii – filosofii ideálního profilu pro každou kávu.

Pravidelné dodávky čerstvě pražené kávy

Zajistíme dodání vždy čerstvě pražené kávy přímo do Vaší kanceláře v intervalech, jakých budete potřebovat.

Pracovní tempo

Káva zlepšuje výkon a vytrvalost, zvyšuje koncentraci, snižuje únavu a zvyšuje bdělost.

Hlavní složkou kávy je kofein. Tento stimulant je nejčastěji užívanou psychoaktivní látkou na světě. Kofein podporuje mozkovou činnost a zlepšuje koncentraci. Pravidelná konzumace kávy také podle odborníků zlepšuje kognitivní schopnosti, zlepšuje myšlení a schopnost řešit problémy a navíc pomáhá při problémech s psychikou.

Nabízí se při schůzkách, návštěvách nebo obchodních jednání, kde zastává mimo jiné společenskou úlohu a navozuje přátelské prostředí. 

3
4

Férový přístup

Zakládáme si na přímé nabídce a jednání, rádi vám se vším ohledně kávy poradíme a společně vybereme nejvhodnější variantu. Pak už si jen vychutnáte výsledek

Odměna pro zaměstnance, dárek pro partnery

Zajistíme pro Vaší firmu veškerý servis. Kávovary, poradenství, catering, a cokoliv pod vlastní firemní značkou. Branding. Můžete tak kávu využít i jako propagační reklamní předmět či dárek pro Vaše obchodní partnery.

zdravotní vliv

Studie provedená na Harvardu prokázala, že 1-3 šálky kávy denně ke zdraví opravdu přispívají a zmenšují riziko onemocnění cukrovkou, Parkinsonovou chorobou a rakovinou tlustého střeva. Umírněný příjem kofeinu je možný i během těhotenství - samozřejmě nic se nemá přehánět. Dále bylo dokázáno, že ženy, které pijí více šálků denně, mají o 40 % menší riziko rakoviny prsu. Výzkumy týkající se kávy stále pokračují..

...ideální do kanceláře!

Přístroje od holandské společnosti Technivorm jsou ideální metodou přípravy kvalitní kávy v malé kanceláři nebo doma.

Moderní design, jednoduchá příprava a snadné čištění potěší všechny coffeeholiky! 

Ve spojení s čerstvě praženou kávou z naší pražírny získáte pořádné ranní nakopnutí do pracovního dne!

Pořídíte tady

KICKSTARTER

Vás nakopne!

Pro Moccamaster do kanceláře jsme připravili i speciální směs KICKSTARTER! Připravíte si tak úžasný šálek kávy za cca 5 Kč/100 ml! 

Originální kávová směs KICKSTARTER nakopne Vaše soustředění a povzbudí do práce hned po prvním doušku! Káva podporuje aktivitu mozku, pomáhá k lepší koncentraci a zahání únavu.

Zajistíme dodání čerstvě pražené a vyzrálé kávy přímo na vaše pracoviště!

Nebaví Vás pít pořád jednu a tu samou kávu? Nevadí, vedle KICKSTARTERu Vám nabídneme bohatou nabídku dalších káv, stačí se podívat do našeho eshopu! 

Kontaktujte nás

Velkoobchod

Michael Karas

+420 725 241 492

Objednávky/shop

Gabriela Mata

+420 728 141 976

info@coffeeholics.cz

napište nám